Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap: a vidéki térségekbe beruházó Európa

Hírek

Álláshirdetés!

Az ABAÚJ LEADER EGYESÜLET munkatársat keres ADMINISZTRÁTOR/PÁLYÁZATI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe, 2019. szeptember 1-jei kezdéssel, határozott időre!

Egyesületünk vidékfejlesztéssel foglalkozik.

A munkakörben ellátandó főbb feladatok:

- A Vidékfejlesztési Program keretében, a LEADER Helyi Fejlesztési Stratégiák megvalósítása érdekében az egyesület által meghirdetett helyi támogatási kérelmekkel kapcsolatos ügyintézés, kapcsolattartás az Irányító Hatósággal és a Kifizető Ügynökséggel.

- Az ügyfelekkel/kedvezményezettekkel történő folyamatos kapcsolattartás.

- Tájékoztatási és információs tevékenységek, ügyfélszolgálat működtetése a projektgazdáknak.

- Az egyesület saját projektjeinek megvalósításában történő közreműködés.

A munkakör betöltésének feltételei:

- Minimum középfokú iskolai végzettség.

- Adminisztrációs gyakorlat.

- Magyar állampolgárság.

- Erkölcsi bizonyítvány.

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point , internet).

- Saját gépjármű, B kategóriás jogosítvány.

- Precizitás, pontosság.

- Önállóság.

- Rugalmasság.

- Kiváló kommunikációs készség.

- Konfliktus kezelési készség.

- Jó együttműködő képesség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

- A felsőfokú végzettség.

- Az Abaúj Leader Egyesület működési területén való lakóhely.

- Vidékfejlesztési és/vagy területfejlesztési tervezésben és/vagy programok/projektek megvalósításában szerzett szakmai tapasztalat, EU támogatásból finanszírozott projektek területén szerzett pályázat kezelési és/vagy projekt menedzseri tapasztalat.

- Kommunikációképes angol, vagy német nyelvismeret.

A munkavégzés helye: Encs

Munkaidő: heti 40 óra

Az állás a pályázatok elbírálását követően, legkorábban 2019. szeptember 1-jétől tölthető be, 3 hónap próbaidővel, határozott időre.

A pályázatokat magyar nyelven, legkésőbb 2019. július 31-ig, a bérigény megjelölésével elektronikusan kérjük benyújtani az elnok@abaujleader.hu e-mail címre, vagy személyesen a munkaszervezet irodájában (3860 Encs, Petőfi u. 62.) lehet leadni, előre egyeztetett időpontban (Tel.: 46/587-345).

A motivációs levélhez csatolni kell a fényképes szakmai Önéletrajzot, a bizonyítványok másolatát és az erkölcsi bizonyítványt, vagy a megkérésének igazolását.

Abaúj Leader Egyesület