Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap: a vidéki térségekbe beruházó Európa

Hírek

A "Fogadó" Észak-Abaúji Közösségfejlesztők Köre Egy. módosította rendezvényei ütemezését!

2011.07.27.

A "Fogadó" Észak - Abaúji Közösségfejlesztők Köre Egyesület a 122/2009. (IX. 17.) FVM rendelet alapján a Helyi Vidékfejlesztési Stratégiák LEADER fejezetének végrehajtásához nyújtandó támogatás pályázati felhívásának keretében a 1012714 azonosítószámú, Helyi, térségi közösségfejlesztési folyamatok elősegítése, támogatása célterületre benyújtott pályázata keretében elindította a rendezvényeit.

Meghívó 2011. évi III. Rendkívüli Közgyűlésre

2011.07.27.

Az Abaúj Leader Egyesület Elnöke tisztelettel meghívja Önt az Egyesület 2011. évi IV. Rendes Közgyűlésére.

LEADER támogatással régészeti kutatótábor a Regéci Vár területén

2011.07.26.

Regéc Község Önkormányzata immáron 13 éve végzi Regéc várának kutatását, feltárását és helyreállítását. Ebben az esztendőben is három hétig tart a kutatómunka Simon Zoltán régész irányításával. E munkában egy hétig LEADER pályázaton nyert támogatással a ráckevei Ady Endre Gimnázium 45 diákja is részt vett. A várban végzett munka mellett megismerték Abaúj, és Regéc környékének népi hagyományait is.

A "Válaszd az életet" Alapítvány amatőr és hivatásos színházi előadásokat szervez!

2011.07.21.

Az Alapítvány a 122/2009 (IX. 17.) FVM rendelet alapján a Helyi Vidékfejlesztési Stratégiák LEADER fejezetében, Nemzeti és nemzetközi együttműködések építése célterületre beadott pályázata támogatásban részesült.

A Garadnai Görög Katolikus Egyházközség a nyertes LEADER pályázatát megvalósítja!

2011.07.21.

A Garadnai Görög Katolikus Egyházközség "Közös múlt - együttműködő jelen - reményteli jövő" című nyertes LEADER pályázatát megvalósítja.

IKSZT átadás Mérán!

2011.07.20.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Romák Érdekvédelmi Egyesülete IKSZT/2008/1-0291 sz. pályázat keretében Integrált Közösségi és Szolgáltató Téret hozott létre Mérán.

Befejeződött a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Romák Érdekvédelmi Egyesületének képzése!

2011.07.20.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Romák Érdekvédelmi Egyesülete (Rév Egyesület) Méra a LEADER 1012783 azonosító számon elnyert "Szülői Kompetenciák erősítése"pályázat keretében befejezte a képzést.

Elindult a „Nyúl-unk a munkáért program”.

2011.07.18.

A vidékfejlesztési stratégia kiemelt feladata az öngondoskodás elősegítése, ehhez a törekvéshez jól kapcsolódik a "Nyúl-unk a munkáért" munkahelyteremtő program beindítása.

Elindul az Abaúj-Hegyközi Térségi Civil Szövetség pályázatának a megvalósítása!

2011.07.15.

Az AHTC 122/2009. (IX. 17.) FVM rendelet alapján a Helyi Vidékfejlesztési Stratégiák LEADER fejezetének végrehajtásához nyújtandó támogatás keretében, Helyi, térségi közösségfejlesztési folyamatok elősegítése támogatása célterületre benyújtott pályázata támogatásban részesült.

Aranygombos rendezvény Telkibányán

2011.07.14.

Telkibánya Község Önkormányzata a 122/2009. (IX. 17.) FVM rendelet alapján a Helyi Vidékfejlesztési Stratégiák LEADER fejezetének végrehajtásához nyújtandó támogatás keretében, Tematikus helyi rendezvények támogatása célterületre benyújtott pályázata támogatásban részesült.